1 Ağustos 2012 Çarşamba

Rehber: Meez'e Üye Olma

 MEEZ'E ÜYE OLMA
Merhaba! Benim görevim rehber oluşturma. Sonunda ilk rehberi paylaşıyorum. Rehber Meez'e üye olma ve Meez'i anlatmayla ilgili olacak. Sizlere nasıl üye olup nasıl para kazanacağınızı öğreteceğim. Hazırsanız başlıyorum.


Oyunu oynayabilmek için üye olmamız şart. Üye olurken sakın önce Shop'tan Meez Maker'a tıklamayın. Çünkü meez size 3 aşama sunuyor. Her aşamayı tamamlayınca belirli miktar para kazanıyorsunuz.Şimdi avatar seçmemiz istenilecek. Her bölümü tamamlayınca para kazandığımızı öğrendik. Bu ilk aşama olacak. Avatarı seçip Next'e basınca bize 1000 coins verecek.
 Ben ikinci karakteri seçtim. Karakteri seçtik ve şimdiden 1000 coinsimiz oldu.Yeni aşamadaysa üyelik bilgilerimizi yazıyoruz. Burayı tamamlayınca 1500 coins kazanacağız. Toplam 2500 coins olacak. 
 Sırada doğrulama var. E-mail'inizi aşağıda belirtildiği gibi onaylayın. Sakın yanlış e-posta vermeyin. Çünkü bu oyunda oyun oynayarak para kazanılıyor. Ve para kazanmak için e-mail'inizi onaylamış olmanız gerekir. E-mailinizde posta kutunuzda yoksa gereksizler klasörüne bakın. Bazen oraya düşebiliyor. E-mail'i onaylayınca Meez'e tekrar girin. Ve sayfanın en üstünde isminizin yazdığı yerdeki zıplayan hediye paketine tıklayın. İlk hediye e-postayı onayladığınız için 250 coins olacak. Diğer hediyeyse Meez'den size hoşgeldin hediyesi 500 coins olacaktır. 


Tıklayınca bu görüntü karşınıza çıkacaktır. Take Gift deyin. Ve para size geldi!

Artık üye olduk. Bütün aşamaları tamamladık. Herkesin toplamda 3.250 Coinsi olacaktır. Üye olma rehberini tamamladınız! Tebrikler! Sırada karakterimizi değiştirme var. Başka bir rehberde görüşmek üzere. İnşallah yardımı dokunmuştur. Herkese iyi eğlenceler.


Sevgiler Mertmeez...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder